LPUF

Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas mājas lapā!

Pārtikas Produktu Kvalitātes Klasteris organizē konkursu “Jaunais Maiznieks 2018”

27.09.2018
Pārtikas Produktu Kvalitātes Klasteris un LPUF izsludina profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu  profesionālās meistarības konkursu ‘’Jaunais Maiznieks 2018’’, lai veicinātu audzēkņu profesionālās iemaņas un radošo domāšanu inovāciju virzienā – attīstot un izveidojot inovatīvu pārtikas produktu:  kviešu – rudzu maizi.

Konkursu organizē Pārtikas Produktu Kvalitātes Klasteris, Latvijas Pārtikas Uzņēmumu Federācija sadarbībā ar Latvijas Maiznieku biedrību un Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumu.

Konkurss notiks 2018. gada 18. oktobrī - Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā, Nīcgales iela 26, Rīga, LV-1035.

Konkursā aicinām piedalīties profesionālās izglītības iestāžu audzēkņus vecumā no 17 līdz 23 gadiem, kuri apgūst otrās un trešās profesionālās kvalifikācijas līmeņiem atbilstošās izglītības programmās: maiznieks, pārtikas produktu ražošanas tehniķis un konditors.

Konkursa uzvarētājs saņems titulu “Jaunais Maiznieks 2018” un naudas balvu. Kā arī uzņēmumu specbalvas. Konkursa laikā dalībnieku pasniedzējiem notiks rudzu maizes meistaru klase, kuru vadīs maiznieku meistari Linda Bekmane (SIA “Puratos Latvia”) un Valters Kanompa (“N. Bomja maiznīca “Lielezers””).